Çağdaş Bodrumspor, Sportive’le anlaştı

Basketbol Süper Lig’inin yeni takımı Çağdaş Bodrum Spor, Türkiye’nin en büyük çok markalı aktif spor markası Sportive ile anlaşma imzaladı.

Basketbol Süper Lig’inin yeni takımı Çağdaş Bodrum Spor, Türkiye’nin en büyük çok markalı aktif spor markası Sportive ile anlaşma imzaladı.

Bodrumlulara süper lig heyecanı yaşatmak üzere 20 ay önce kurulan ve bu süre içinde iki lig birden tamamlayarak, 2. Lig’den Süper Lig’e çıkma başarısı gösteren Çağdaş Bodrumspor ve Sportive arasındaki anlaşma, Sportive’in Bodrum Midtown alışveriş merkezindeki mağazasında imzalandı.

Çağdaş Bodrumspor Kulübü Başkanı Dağlarca Çağlar ve Sportive CEO’su Zeynep Selgur’un katılımıyla gerçekleşen imza töreninde kulübün yöneticileri ve basketbolcuları da hazır bulundu.

Çağdaş Bodrumspor Kulübü Başkanı Dağlarca Çağlar; “Bir tarafta 20 yıllık geçmişiyle Türkiye’nin spor ürünleri perakendesinde kendin ispatlamış Sportive markası, diğer tarafta ise 20 ayda koşar adımlarla Süper Lige yükselmiş takımımız…

Çağdaş Bodrum Spor olarak kulübümüzün forma ve lisanslı ürünlerinin sponsorluğunu Sportive markasının tecrübesi ve uzmanlığına teslim etmekten büyük mutluluk duyuyor, Kulübümüzün ve takımımızın genç, hırslı ve mücadeleci enerjisinin de bu birlikteliğe heyecan katacağını hissediyorum.

Kulübümüzün “Bodrumlu gençlere sporu sevdirmek, genç yetenekleri keşfetmek ve Bodrum markasını bir spor destinasyonu olarak hem yurtiçi hem de yurtdışında duyurma” misyonuyla, Sportive markasının 20 yıldır Türkiye çapında üstlendiği misyon olan “ her yaştan insana spor yapma alışkanlığı kazandırma” amacı, birbiriyle müthiş uyumlu. Bu uyumun her 2 marka için de Türkiye çapında ses getireceğine, yüksek bir dinamizm, coşku ve heyecanı beraberinde getirecek başarılı bir marka birlikteliğine vesile olacağına inanıyorum.” dedi.

Sportive CEO’su Zeynep Selgur ise; “Öncelikle Süper Lig’in yeni takımı Çağdaş Bodrum Spor’a başarılar diliyorum. Kulübün bu kadar kısa zaman içinde yakaladığı başarı gerçekten ilham verici… Sportive birbirine fayda sağlayan iş modelleriyle Türkiye’nin en büyük spor kulüpleriyle iş birliği yapıyor. Yolun henüz başında olan Çağdaş Bodrum Spor’un emin adımlarla basketboldaki yerini sağlamlaştıracağına inanıyor, bir Bodrum sever olarak da Çağdaş Bodrum Spor takımına başarılar diliyorum” dedi.

İki yıllık anlaşma çerçevesinde Çağdaş Bodrum Spor kulübünün A takımı ve altyapı takımları müsabaka, kamp ve antrenmanlar süresince giyeceği forma ve lisanslı ürünlerin tamamı Sportive tarafından üretilecek. Tüm forma ve lisanslı ürünleri, yeni sezon itibarıyla Sportive mağazalarının yanı sıra sportive.com.tr adresinden de satışta olacak.

Hiç yorum yok

Yorum Gönder