Başkan Adayı Mandalinci:”1 Nisan’da hizmete başlayacağız”

0

CHP Bodrum Belediye Başkan Adayı Tamer Mandalinci, Bodrum'un sorunların çözümüne yönelik ayakları yere basan projeler hazırladıklarını, Bodrum için çok çalışacaklarını belirterek, “Halkın desteği, memleketime hizmet hedefim, ekibim ve gençliğim en büyük avantajım” dedi.Cumhuriyet Halk Partisi Bodrum Belediye Başkan Adayı Tamer Mandalinci, seçim çalışmaları kapsamında kah halkın içinde kah STK toplantılarında. Durmadan, yorulmadan dinamik bir şekilde mahalle mahalle, sokak sokak, çarşı Pazar dolaşarak vatandaşları ziyaret eden Tamer Mandalinci’yi Milletvekilleri, CHP Bodrum İlçe Başkanı Tuna Işın, belediye meclis üyesi adayları ve partililer yalnız bırakmıyor.Halkla sohbetinde, geçen 5 yıllık görevi boyunca olağanüstü süreçlerin yaşandığına dikkat çekerek, pandemide, orman yangınlarında ve ekonomik krizde, vatandaşın zor gününde yanında olduklarını hatırlatan Tamer Mandalinci, bu süreçlerde belediyenin desteğini ihtiyaç sahibi vatandaşlara hissettirdiklerini söyledi.

Vatandaşların, “Oy emanet verilmez, seninleyiz”, “Sana güveniyoruz, inanıyoruz”, “Gençlerin yolu açılsın”, “Bizim evladımızsın, denenmişlerdense gençlere fırsat vereceğiz” sözleriyle desteklerini belirtmesi üzerine Başkan Adayı Mandalinci, bu güvene layık olmak için, tüm ekibine önemli görevler düştüğünü belirterek “Bodrum'un sorunların çözümüne yönelik ayakları yere basan projeler hazırladık. Güzel, huzurlu, mutlu bir Bodrum için 1 Nisan’da hizmete başlayacağız, çok çalışacağız. Halkın desteği, memleketime hizmet hedefim, ekibim ve gençliğim en büyük avantajım” dedi.


Bodrum’da, alanında uzman çok değerli isimlerin yaşadığını bildiren Mandalinci, “Bu isimlerle Bodrum için, sorunların çözümü için ortak akılla hareket etmek istiyoruz katkı sağlamak isterlerse iş birliği içinde olacağız. “dedi.   

Hiç yorum yok

Yorum Gönder