POYD Bodrum’dan Yönetici Farkındalığı Eğitimi

0

 Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği (POYD) Bodrum temsilciliği, Bodrium Hotel & SPA'nın destekleriyle düzenlediği “Yönetici Farkındalığı ve Kurum İçi İletişim Teknikleri” eğitimi ile keyifli ve bilgi dolu iki gün geçirdi. 

23-24 Şubat 2024 tarihlerinde Prof. Dr. Zeynep Oktuğ Tırnova ile otel yöneticilerine yönelik gerçekleştirilen “Yönetici Farkındalığı” eğitimine bölgede bulunan otel yöneticileri katılım gösterdi. 


Konu hakkında bir açıklama yapan POYD Bodrum Temsilcisi Yiğit Girgin ve Bodrium Hotel & SPA İş Geliştirme Müdürü Özkan Köse; sezon öncesinde personele ve yöneticilere yönelik çalışmaların büyük önem taşıdığını belirterek, “POYD Bodrum olarak organize ettiğimiz eğitimimizde Prof. Dr. Zeynep Oktuğ Tırnova otel yöneticilerimize Yönetici Farkındalığı eğitimi verdi. Çok keyifli bir eğitimdi. Eğitim sonunda da otel yöneticilerimize katılım sertifikalarını verdik. Bu tür eğitimlerimize devam edeceğiz. Sonuç olarak eğitimin bir yaşı ve zamanı yok. Yeni öğrendiğimiz en küçük konular bile kendimize ve işimize yarar sağlayacaktır. Önemli olan sürdürülebilir bir gelişim süreci içerisinde yer almak ” diye konuştu.

Hiç yorum yok

Yorum Gönder